• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Kategoriler
  Güvenli Alışveriş Sistemi


  Güvenli Alış Veriş Sistemi nedir?
  Güvenli Alış Veriş Sistemi, internetten alışverişi daha keyifli ve güvenli kılan bir ödeme-onay sistemidir. Güvenli Alış Veriş Sistemi sayesinde internetten dokunarak alışveriş yapabilir; ister yeni ister ikinci el ürünü teslim alır ve görüp onayladıktan sonra satın alırsınız. Böylece risk almadan alışveriş yapmış olursunuz. ilanbursa.com sitesindeki tüm alışverişler ve ödemeler Güvenli Alış Veriş Sistemi güvencesinde gerçekleşir.
   
   
  Satıcıyım / Alıcıyım. Güvenli Alış Veriş Sistemi'n bana faydası nedir?
  Satıcıysanız; Güvenli Alış Veriş Sistemi sayesinde alıcı ürüne onay verdikten sonraki ilk iş günü sattığınız ürünün bedeli banka hesabınıza aktarılır. Ürününüz ve paranız ilanbursa.com güvencesi altında olur.
   
   Alıcıysanız; Güvenli Alış Veriş Sistemi sayesinde ödemenizi hemen satıcıya aktarmaz, sizden onay gelene kadar güvenli havuz hesabımızda bekletiriz. Onay veya iade kararını vermeniz için, satıcının ürünü kargoya verdiği tarihten itibaren, 3 iş günü süreniz olur. Ürüne onay verdiğinizde paranız, satıcının banka hesabına aktarılır.
   
   
   Güvenli Alış Veriş Sistemi ile param gerçekten güvende mi?
   ilanbursa.com sitesinde paranız güvendedir. Siz ürüne onay vermeden paranız satıcıya aktarılmaz. Sorunlu bir ürün geldiğinde paranız iade edilir. Güvenli Alış Veriş Sistemi ile tüm ödemeleriniz ve alışverişleriniz ilanbursa.com sitesinin 100 güvencesi altında gerçekleşir.
   
   
   ilanbursa.com sitesinde kredi kartıyla ödeme yapmak güvenli midir?
   Evet. Çünkü ilanbursa.com sitesinde kredi kartı ve banka kartı kullanımında en son geliştirilen şifreleme yöntemleri 128 bit SSL ve çalıntı kart numarası kullanımını engelleyen CVC2 kimlik kontrolü uygulaması ile ödeme altyapısında 100 güvenlik sağlanmaktadır.
   
   
   ilanbursa.com havuz hesabı nedir?
   Havuz hesabı, ilanbursa.com sitesinde yaptığınız tüm ödemelerin ilk önce aktarıldığı güvenli hesaptır. Bir ürüne ödeme yaptığınızda paranız önce ilanbursa.com sitesinin yönettiği güvenli havuz hesabına aktarılır. Ürünü teslim alıp onay verdiğinizde havuz hesabında tutulan paranız ilanbursa.com tarafından satıcının hesabına aktarılır. Üründe sorun çıkarsa havuz hesabında bekletilen paranız, satıcıya aktarılmaz; kartınıza/hesabınıza iade edilir. Böylece paranız ve alışverişiniz 100 güvence altında olur.

   

   ilanbursa.com sitesinde hangi ürünlerin GET satışına izin verilmektedir.?

  Güvenli Elektronik Ticaret sisteminde, ev, araba satışına izin verilmemektedir. Yedek Parça, Aksesuar, Donanım & Tuning, , İkinci El ve Sıfır Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, vb. girilecek GET ilanı onaylanır. Örnek olarak bir ev, bir araba, vb. ilanları Güvenli Elektronik Ticaret Sisteminden yararlanamazlar.