• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Kategoriler
  Hakkımızda

  Merhabalar, bu yazıyı okumaya başladıysanız bilmelisiniz ki, biz Bursa için çalışan insanlarız, firmayız.
  Bursa'da Nerede ile başladığımız sosyal projeler arasına ilanbursa.com gibi bir projeyi de sizlere sağlamanın gururu ve onuru içersindeyiz.
  İlanbursa.com amacını, amaçlarını sizlere aşağıda maddeler halinde açıklama gereği duyduk.

  1. Bursa üreten bir şehir olmasına rağmen artık bir çok ihtiyacını dışarıdan sağlamaktadır. İç tüketim yok denilebilecek kadar az indirgenmiş, dış tüketim inanılmayacak derece de artmaya başlamıştır. Bundan dolayı iç ekonomisi genişlemesi gereken yerde, daralmaktadır. Amaçlarımızın en başında gelen konu ise, dış tüketimi iç tüketime çevirmek.
  2. Şehrimizin bir çok firması baktığımızda kendini internet ortamında sergileyememektedir. Bu projede tüm firmalar eşit payda da kendini tanıtım imkanı sunulacaktır. Her vergi mükellefi olan firma mağazasını oluşturabilecek ve mağaza imkanlarından yararlanabilecektir.
  3. İnternet ortamında ilan portalları artık çoğalmakta, insanlardan ve firmalardan yer yer yüklü bir ücret almaktadır. Bir ücret karşılığında ilanını yayınlamaktadır. İlanbursa.com'da bu şekilde olmayacaktır. Bursa'lı firmalar ve Bursa'da yaşan insanlar ilan girerken hiç bir şekilde ücret ödemeyeceklerdir. Normal mağazalar 100, Normal üyeler ise 5 ilana kadar ilan girme hakkı mevcuttur.
  4. Sistemimiz her geçen gün güncellenmekte ve yenilenmektedir. 
  5. Bursa'ya Bursa'lılara ve Bursa'da yaşan herkese daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımız güncel bir şekilde devam etmektedir.