• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • C.SCOPE CS6MXİ


  850 EUR
  BURSA / OSMANGAZİ KÜKÜRTLÜ MAH.
  İlan No
  28

  İlan Tarihi
  28-11-2017

  Özellik
  Define Dedektörü

  Marka
  Xp

  engin koray
  Üyelik Tarihi : 09 Kasım 2017
  Kullanıcı Mağazası
  İlan Bursa Mağazası

  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Açıklama

  C.Scope CS6MXİ; Bursa Dedektör ayrıcalığıyla yeryüzünün en çok tercih edilen cihazı C.Scope CS6MXİ ile tanışın! Üstün performansa sahip olan cihaz sayesinde toprak altındaki madenleri bulmanız artık daha kolay olacak. Sınıfındaki diğer üründen daha hızlı, daha hassas algılama sitemi ve daha isabetli sonuçlara sahip tek define dedektörü!

  Yüksek hızda arama özelliği

  17 kHz frekans hızı sayesinde zamana ve toprak altındaki madenlere hükmetmek isteyenler için ideal bir cihaz. Toprak altındaki madenleri tespit edebilmek için en hızlı frekans sisteminde çalışır ve sonuçları anında yorumlayarak, ekranında sizlere sunabilir. Hızı önemseyenler için seçilebilecek en iyi cihazlardan birisi kuşkusuz C.Scope CS6MXİ altın arama dedektörü.

  Bitti mi peki?

  C.Scope CS6MXİ cihazının özelliklerini saymakla bitiremeyiz. Ancak burada sadece en önemlilerine yer veriyoruz. Bu nedenle diğer bir önemli özellik olarak, toprak filtreleme sisteminden bahsedeceğiz. C.Scope CS6MXİ metal dedektör yer edinmiş olan bu özellik sayesinde kireçli veya kireçsiz olan arazilerde de yüksek verimlilik elde edebilmek mümkün olmaktadır. Yoğun mineral yapısına sahip olan arazilerde yapılacak aramalarda, minerallerin sinyalleri engelleyici bir duvar oluşturması bu şekilde önlenmektedir. C.Scope CS6MXİ cihazıyla her arazi de aynı performansı elde etmeniz mümkündür.

  Çöpleri görmeyen cihaz C.Scope CS6MXİ

  Cihazın önemli özelliklerinden birisi de kuşkusuz çöpleri de filtreleyen yapısıdır. Bu sayede sizi hedefiniz dışında bir şeyle ilgilendirmez. Sadece hedefinizle alakalı olan madenlerde ikaz gönderir ve sonuç almanızı sağlar. Toprak altında birikmiş olan veya değersiz maden olarak sayılabilecek her şeyde C.Scope CS6MXİ cihazı otomatik filtreleme sistemini devreye sokar.

  Kolay kullanım ve ergonomik yapı

  Herkesin çok kolay bir şekilde kullanabileceği sisteme sahiptir. Bu nedenle daha önce bu tür bir cihaz kullanmayanlar da kısa sürede cihaza hakim olacakladır. Bununla beraber ergonomik yapıda tasarlanmıştır. Hafif olduğu için arazi de zorluk çıkartmaz. Su geçirmez yapıya sahip bir cihazdır. Her türlü hava koşulunda kullanılması mümkündür.

  Bursa Dedektör ile C.Scope CS6MXİ cihazına hemen sahip olun! Fırsattan yararlanın.

  Online Sipariş ve Destek Numaraları

  7/24 Destek Hattımız
  0224 233 10 20
  0544 377 1881
  0531 276 1881

  92 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar
  Benzer İlanlar