• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • C.SCOPE CS4MXi


  690 TL
  BURSA / OSMANGAZİ KÜKÜRTLÜ MAH.
  İlan No
  29

  İlan Tarihi
  28-11-2017

  Özellik
  Define Dedektörü

  Marka
  Xp

  engin koray
  Üyelik Tarihi : 09 Kasım 2017
  Kullanıcı Mağazası
  İlan Bursa Mağazası

  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Açıklama

  C.Scope CS4MX; Avrupa’nın en çok kullanılan cihaz modellerinden birisi olan C.Scope CS4MX şimdi Bursa Dedektör ayrıcalığıyla Türkiye’de! Birbirinden farklı ve gelişmiş özellikleriyle arazide en büyük yardımcınız olacak cihaz, gümüş, altın, bakır, krom ve diğer madenleri bulmanızı kolaylaştıracak.

  Üstün algılama özelliği

  C.Scope CS4MXi modelini ayrıcalıklı kılan özelliklerden birisi, üstün bir algılama sisteminin bulunmasıdır. Hızlı sinyal gönderen cihaz, aynı zamanda hızlıca sinyalleri alır ve değerlendirir. 17kHz frekans hızı sayesinde toprak altındaki her maden artık sizin olacak.

  Toprak türünün bir önemi yok

  C.Scope CS4MX altın arama dedektörü her türlü toprak türünde çalışabilecek durumdadır. Manuel veya otomatik olarak ayarlanabilen toprak filtreleme özelliği, kireçli veya kireçsiz arazilerde çok daha verimli çalışabilmenizin yolunu açıyor. Böylece zaman kaybetmeden en doğru sonuçlara ulaşarak araziyi tarayabileceksiniz. Birden alan tarama cihazı toprak filtreleme özelliğine sahip olmadığı için kireçli arazilerde düzgün bir şekilde çalışmayabilir. Buda yanlış sonuçların ortaya çıkmasına ve arazi tarayıcılarının zaman kaybetmesine neden olacak bir durumu ifade etmektedir.

  Sağlam ve kaliteli C.Scope CS4MX cihazı

  İngiltere’de tasarlanan cihaz, sağlam ve kaliteli bir iskelet yapısına sahiptir. Bu nedenle çok uzun süre kullanması mümkündür. Ergonomik yapısı sayesinde ise zorlu arazi şartlarında da kolayca taşınabilir. Su geçirmez gövdesi her mevsim kullanıma uygun olmasını sağlamaktadır.

  Çöpleri geride bırakın

  Arazi tarayıcıları bilirler, arazi içerisinde uzun zamandan beri kalmış olan çöplerin metal arama dedektörleri tarafından tespit edilmesi normal değildir. Bu durum zaman kayıplarına neden olabilmektedir. Bundan dolayı C.Scope CS4MX define dedektörü kullanmanız gerekir. Çünkü C.Scope CS4MX cihazı, çöpleri filtreleme özelliğine sahiptir. Böylelikle arazi altında bulunan çöpleri tespit etmez ve zaman kaybına neden olmaz. Hedefinizi bulana kadar çalışmanızı sağlar.

  Bursa Dedektör’den C.Scope CS4MX metal dedektörü almanın tam sırası

  Avantajlı fiyat ve uygu ödeme koşullarıyla C.Scope CS4MX cihazına hemen sahip olun. Bunun için müşteri birimimizi aramanız yeterlidir. 2 yıl garanti ve parça değişimlerinde destek sunulmaktadır. Bedava kargo ile C.Scope CS4MX adresinize teslim edilir.

  Online Sipariş ve Destek Numaraları

  7/24 Destek Hattımız
  0224 233 10 20
  0544 377 1881
  0531 276 1881

  103 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar
  Benzer İlanlar