• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Minelab Go Find 60


  1,490 TL
  BURSA / OSMANGAZİ KÜKÜRTLÜ MAH.
  İlan No
  3

  İlan Tarihi
  03-12-2017

  Özellik
  Define Dedektörü

  Marka
  Minelab

  Engin Koray Ünlü
  Üyelik Tarihi : 11 Kasım 2017
  Kullanıcı Mağazası
  İlan Bursa Mağazası

  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Açıklama

  Minelab Go Find 60; Güçlü bir tespit yeteneğine sahip cihazlardan hoşlanıyorsanız, Minelab Go Find 60 cihazından da memnun kalacaksınız. Çünkü maksimum seviyede tespit yeteneği sayesinde altın, gümüş ve istediğiniz değerli madenleri bulmanız mümkündür. Kolay kullanım yapısı sayesinde de herkes tarafından kullanılabilir. Kurulum gerektirmez. Güç tuşuna basıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Arazilerde ne var ne yok hepsini bilin

  Minelab Go Find 60 cihazı geniş bir arama özelliğine sahiptir. Bu sayede arazileri tarayabilir ve değerli madenleri tespit edebilirsiniz. Hedefinizdeki madenleri ulaşır, diğer madenleri de es geçebilirsiniz. Böylece zamanı daha da iyi kullanırsınız. Değersiz madenlerle uğraşma gibi bir durumla muhatap olmazsınız. Bazı cihazlar yanlış veriler sonucunda arazi tarayıcısını şaşırtır ve zaman kaybetmesine neden olur. Minelab Go Find 60 cihazında asla yanlış hedeflere odaklanmayacaksınız.

  Kolay kullanım özelliği

  Minelab Go Find 60 cihazını herkes çok rahat bir şekilde kullanabilir. Komplike olmayan kullanım yapısı ve ergonomik tasarımı sayesinde herkes için ideal bir cihazdır. Daha önce dedektör kullanmayan kişiler Minelab Go Find 60 cihazı sayesinde mükemmel bir deneyim yaşayabilirler.

  Mükemmel ekran kapasitesi, akıllı özellikleriyle etkileyici bir cihaz olan Minelab Go Find 60, akıllı telefonlarla iletişim kurabilmektedir. Hatta arazide tespit ettiğiniz yerleri Google Maps üzerinden işaretleme imkanınız söz konusudur.

  Her toprakta maksimum kullanım yeteneği

  Her türlü arazi yapısında Minelab Go Find 60 cihazını kullanabilmeniz mümkündür. Kendisinde toprak yapısı ve arazi durumuna göre otomatik sinyal düzenleme sistemi bulunmaktadır. Bu sayede kireçli veya kireçsiz, yoğun mineralli topraklarda daha iyi tespitler söz konusu olacaktır.

  Şimdi daha uygun fiyata

  Tüm arazi tarayıcıları tarafından beğenilen bu ürün şimdi daha uygun fiyattan satışa sunuluyor. Bunun için Bursa Dedektör iletişim hattından bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. En uygun fiyat avantajı ve kolay ödeme seçenekleriyle Minelab Go Find 60 cihazına sahip olabilirsiniz. Cihazın 2 yıl garantisi bulunuyor. Her türlü destek içinde Bursa Dedektör firmasını aramanız yeterlidir.


  906 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar
  Benzer İlanlar