• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Pimax 3 Pro


  4,950 USD
  BURSA / OSMANGAZİ KÜKÜRTLÜ MAH.
  İlan No
  48

  İlan Tarihi
  30-11-2017

  Özellik
  Define Dedektörü

  Marka
  Pimax

  engin koray
  Üyelik Tarihi : 09 Kasım 2017
  Kullanıcı Mağazası
  İlan Bursa Mağazası

  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Açıklama

  Pimax 3 Pro; Üstün özellikleri ve rakipsiz fiyatı ile kullanıcılar arasında en çok tercih edilen dedektörlerden olmayı başaran Pimax 2’nin yeni versiyonu Pimax 3 ve Pimax 3 Pro bir çok yeni özellik ve donanım ile karşınızda.

  Pimax 3 Pro, metal ve boşluk tespiti yapabilen Android yazılım destekli PULSE SİSTEM metal dedektörüdür. Gelişmiş android yazılımı ve Pulse sistem teknolojisi ile her türlü zeminde derinlik kaybına uğramadan çalışır.

  İhtiyacınız Olan Herşey Bu Cihazda

  Pimax 3 Pro, pulse, manyetometre ve 3 boyutlu yeraltı görüntüleme sistemlerinin android yazılım desteğiyle bir arada sunulduğu ilk ve tek dedektördür.

  Boşluk ve Metal Tespiti Aynı Ekranda

  Pimax 3 Pro Metal Dedektörü’nü aynı sınıftaki dedektörlerden ayıran en önemli özellik metal ve boşluk tespitini aynı anda yapabilmesidir. Tarafımızdan geliştirilen ve ilk olarak Pimax 2’de kullanılan bu sistem sayesinde metal aranırken üzerinden geçilen her türlü boşluk da tespit edilebilir.

  Dedektör Android ile Buluştu

  Pimax 3 Pro, özel android yazılımı sayesinde Pulse Dedektör ve (3D) 3 Boyutlu Yeraltı Görüntüleme Sistemi’ni tek cihazda sunar. Dedektörünüzü cep telefonunuzdan veya tablet bilgisayarınızdan yönetebilirsiniz. 3 boyutlu yeraltı görüntülerinizi ve konumlarını cep telefonunuza kaydedebilirsiniz.

  3 Boyutlu Yeraltı Görüntüleme Sistemi

  Pimax 3 Pro geliştirilmiş yeraltı görüntüleme sistemi ile eş zamanlı ve ayrımlı olarak 2 boyutlu veya 3 boyutlu yeraltı grafikleri oluşturur.

  Üstün Ayrım Performansı

  Dahili mikroişlemciler ve özel ayrım algoritması ile daha hassas metal ayrımı yapabilen Pimax 3 Pro, rakiplerinin açık ara önüne geçmeyi başarıyor. Tespit edilen metal, kıymetsiz küçük metaller, altın veya aynı tepkiyi veren metaller, kıymetsiz metaller ve kıymetli metaller olarak 4 gruba ayrılır.

  Pimax 3 Pro, ilk kez Pimax cihazlarda kullanılan ve tamamen Megatekno Elektronik tarafından geliştirilen Üçlü Çubuk Barlar ile ayrım mesafesi alanında da farkını ortaya koyuyor.

  Not : Pimax 3 tüm başlıkları ile ayrım yapar.

  Derinlik Tespiti

  Pimax 3 Pro, tespit edilen metalin derinliğini hesaplar ve ekranda cm cinsinden yazar.

  Kablosuz Bağlantı

  Bluetooth teknolojisi ile kablosuz olarak bağlantı kuran tablet pc ve ana ünite 10 metreye kadar kullanım olanağı sağlar

  Kararlı Çalışma

  Dedektör kullanıcılarının en büyük sorunlarından olan dedektörün kararlı çalışmaması (stabil olmaması) konusuna çok önem veriyoruz. Pimax 3 Pro özel yazılımları sayesinde kararlı çalışır, mineralli ve tuzlu topraklarda dahi gereksiz sinyal vermez ve boşa kazı yaptırmaz.

  Hafif ve Dayanıklı

  Pimax 3 dedektör tüm arazi koşulları düşünülerek tasarlanmıştır.

  **Tamamı karbon fiberden imal teleskopik bobin taşıma kolu,

  **Sağlam ve hafif alüminyum ana ünite

  **Uzun ömürlü lityum-ion piller kullanılarak hafifletilmiş ana ünite


  Online Sipariş ve Destek Numaraları

  7/24 Destek Hattımız
  0224 233 10 20
  0544 377 1881
  0531 276 1881

  382 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar
  Benzer İlanlar