• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • XP GMAXX 2


  920 EUR
  BURSA / OSMANGAZİ KÜKÜRTLÜ MAH.
  İlan No
  54

  İlan Tarihi
  30-11-2017

  Özellik
  Define Dedektörü

  Marka
  Xp

  engin koray
  Üyelik Tarihi : 09 Kasım 2017
  Kullanıcı Mağazası
  İlan Bursa Mağazası

  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Açıklama

  XP GMAXX 2 dedektör sayesinde 4,6 kHz arama frekansı, G-Maxx II sikke ve toprak çeşitli önemli nesneler için güçlü ve çok yönlü bir dedektördür.

  Set up önemli bir esneklik Çoklu Ton modunda DEMİR LEVEL ve yeni DEMİR EŞİĞİ düzeltme çalışmalarına karşı umudu sayesinde istediğiniz yere ile uyum sağlar.

  Biz anlık ses sinyalini yerine çünkü LCD ekran ile karşılaştırıldığında insan kulağının analizi olağanüstü fakültelerinin bir LCD ekran seçti.
  LCD ekranlar gerçek zamanlı olarak cevap veremez ve çok kısa ya da diğer sinyalleri çok yakın zayıf sinyaller yakalamak yok.

  G-Maxx 2 define dedektörü, ses sinyal en algılanamaz sinyalin gerçek zamanlı çıkışı sağlar.

  Bu bobin geometri daha iyi bir zemin penetrasyonu sağlar çünkü bizim dedektörleri, geniş tarama arama kafaları (Double D) kullanın.

  Sen sağlamlık ve ekipman üretim kalitesini takdir edeceklerdir. bir metal detektörü genellikle aşırı koşullarda kullanıldığı için, en hassas parçaların tüm dikkatinizi verdik. G-Maxx geliştirilen ve böylece XP dedektörü maksimum kullanım ömrü sağlayan, kaliteli bileşenler ve malzeme ile imal edilmektedir.

  gibi yeni fonksiyonlara sahip tamamen yeni bir elektronik devre G-Maxx XP dedektörleri Bu evrim,:

  kablosuz kulaklık: verici şimdi bu dört yeni dedektörler devre kartları üzerinde entegre edilmiştir. İki değiştirilebilir kanallı olarak dizayn edilmiştir. CH 1 ya da CH2: detektörleri ön bir FREKANS değiştirme düğmesine iki çıkış kanalı hızlı ve kolay bir konuma getirilebilir sağlar.
  Frekansı değiştirme: algılama frekansı yeni bir anahtar (FREKANS SHIFT) etkinleştirir (.. Frekans 1 veya Frekans 2) Yakın kullanılan diğer XP cihazlardan herhangi paraziti azaltmak için ayarlanacak.
  Demir musallat alanlarda hedeflerin tespiti iyileştirilmesi yeni analojik filtreler. Demir tarafından oluşturulan maskeleme daire büyük ölçüde azalır. Demir musallat alanlarda ilgi Hedefler Bu nedenle, böylece daha hızlı yapılacak süpürme operasyonları sağlayan daha kolay tespit edilebilir.
  Biz de şimdi çok daha hassas olan hassasiyet ayarları, tonlama iyileştirilmiştir. Size en kolay duyarlılık ayarlamaları vererek ayarlamaları daha fazla ince ayar sağlayan, hassasiyet ayarları dizi “yakınlaştırılmış” var.

  G-Maxx 2 altın arama dedektörü hala bir “multi-ton” detektör, ancak kullanıcı şimdi DEMİR EŞİK potansiyometre kullanarak demir düzeyi ayarı yapabilirsiniz. Bu potansiyometre bir dizi sadece demir kapsayan bir algılama ayarı olarak görülebilir. 0 ila 20 arasında değişen ince ayar bölümü vardır.
  0 ° C’de, tüm demir orta sahada çalar. tespit edilen demir perde düşük ayar daha yüksek.
  büyük olanları orta sahada tespit edilecek oysa Bu, örneğin, sadece düşük bir sahada alınmayı küçük çivi sağlar. kuşkusuz zaten bildiğiniz gibi, ayrımcılık çok yüksek bir seviyede bir dedektörün performansını düşürebilir.
  Bu ayar, daha önce kullanıcıların çoğunluğu uygun alevel ayarlanmıştır edildi. Ama çoğu zaman, yeni başlayanlar daha ileri düzey kullanıcılar daha kolay zor arazi üzerinde hedefleri tespit etmek için bu seçeneği tercih ise demir, kendi makinelerine kayıt olmak istemiyorum.
  ZEMİN, SUSTURUCU, DEMİR HACMİ (daha önce Level) ayarları değişmeden kalır.

  XP GMAXX 2 Özellikleri

  Mikroişlemci kontrolü
  Tüm metal modunda dahi çok sesli metal ayırımı
  Tüm metal / Hareketli mod
  SILENCER üç pozisyonlu hatalı sinyal önleme butonu
  Zemin Balans Ayarı
  Vücut hareketlerinden oluşabilecek parazitleri önleyen
  çift elektromanyetik kalkanlı kablo
  Hafif ve mükemmel denge
  Sağlam polipropylene kolçak
  3 parça gövde
  Fiberglas alt gövde
  Batarya ömrü: 50 saat
  Iron Level demir ret fonksiyonu
  Güç: 8 adet 1,5 volt alkalin pil veya şarj edilebilir batarya paketi.
  Bataryaları çıkartmadan deşarj edebilme fonksiyonu
  Sürekli batarya seviyesi kontrolü
  Hoparlör
  Arama başlık koruması ve omuz çantası


  Online Sipariş ve Destek Numaraları

  7/24 Destek Hattımız
  0224 233 10 20
  0544 377 1881
  0531 276 1881

  155 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar
  Benzer İlanlar