• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • XP ADVENTiS 2


  480 EUR
  BURSA / OSMANGAZİ KÜKÜRTLÜ MAH.
  İlan No
  55

  İlan Tarihi
  30-11-2017

  Özellik
  Define Dedektörü

  Marka
  Xp

  engin koray
  Üyelik Tarihi : 09 Kasım 2017
  Kullanıcı Mağazası
  İlan Bursa Mağazası

  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Açıklama

  XP ADVENTiS 2 dedektör alanındaki son gelişmelere analog / dijital teknoloji ve fayda akıllı bir kombinasyonudur. Onun güvenilirliği, sağlamlığı ve araştırma derinliği ile sizi şaşırtacak bir dedektördür.

  Analog / dijital teknolojinin bilgimiz ayrımcılık sinyalleri analiz eden bir mikroişlemci entegre bize yol açmıştır. Bu mikro-işlemci, daha hızlı ayrım sinyal analizi için, ADVENTiS 2 define dedektörü için daha fazla güç ve kararlılık yanı sıra istenmeyen hedefleri daha iyi bir ret verir.

  ayrımcılık ayarlamaları kurulmasında önemli bir esneklik size umudu istediğiniz yere ile uyum sağlar. ayrımcılık iki seviye toprağa daha iyi performans sağlayan demir ret ortamda daha önemli bir esneklik verir.
  Bir potansiyometre dönüş ile, demir ve demir dışı ayarlanabilir arasındaki geçişin netlik performansı ek kanıtıdır.
  Bizim yüksek hassasiyet çok iyi zemin penetrasyon sağlayarak “double D” arama bobinleri.
  konfor hatırlatma herhangi bir sorun olmadan acemi hızlı bir başlangıç sağlayacak uygun işaretler (kırmızı oklar) ile konumlandırır.

  Sen sağlamlık ve ekipman üretim kalitesini takdir edeceklerdir. bir metal detektörü genellikle aşırı koşullarda kullanıldığı için, en hassas parçaların tüm dikkatinizi verdik. ADVENTiS 2 metal dedektörü geliştirildi ve böylece XP dedektörü maksimum kullanım ömrü sağlayan, kaliteli bileşenler ve malzeme ile imal edilmiş olan.

  Eğer bir XP dedektörü pick up ilk andan itibaren, kolay işlemek ve kullanmak bulacaksınız. deneyimli ya da tam bir acemi olsun, bu detektör nedeniyle özellikle kolay ve hızlı kullanım için temel ayarlara size büyük memnuniyet verecektir.

  Gibi yeni fonksiyonlara sahip, tamamen yeni bir elektronik devreden ADVENTIS XP altın arama dedektörü ve Dedektörlerde; Bu evrim,:

  kablosuz kulaklık: verici şimdi bu dört yeni dedektörler devre kartları üzerinde entegre edilmiştir. İki değiştirilebilir kanallı olarak dizayn edilmiştir. CH 1 ya da CH2: detektörleri ön bir FREKANS değiştirme düğmesine iki çıkış kanalı hızlı ve kolay bir konuma getirilebilir sağlar.
  Frekansı değiştirme: algılama frekansı yeni bir anahtar (FREKANS SHIFT) etkinleştirir (.. Frekans 1 veya Frekans 2) Yakın kullanılan diğer XP cihazlardan herhangi paraziti azaltmak için ayarlanacak.
  Demir musallat alanlarda hedeflerin tespiti iyileştirilmesi yeni analojik filtreler. Demir tarafından oluşturulan maskeleme daire büyük ölçüde azalır. Demir musallat alanlarda ilgi Hedefler Bu nedenle, böylece daha hızlı yapılacak süpürme operasyonları sağlayan daha kolay tespit edilebilir.
  Biz de şimdi çok daha hassas olan hassasiyet ayarları, tonlama iyileştirilmiştir. Size en kolay duyarlılık ayarlamaları vererek ayarlamaları daha fazla ince ayar sağlayan, hassasiyet ayarları dizi “yakınlaştırılmış” var.

  XP ADVENTiS 2 Özellikleri

  Üst düzey performans
  Mikroişlemci kontrolü
  İki seviyeli metal ayırım fonksiyonu
  Tüm metal / Hareketli mod
  SILENCER üç pozisyonlu hatalı sinyal önleme butonu
  Zemin Balans Ayarı
  Vücut hareketlerinden oluşabilecek parazitleri önleyen
  çift elektromanyetik kalkanlı kablo
  Hafif ve mükemmel denge
  Sağlam polipropylene kolçak
  3 parça gövde
  Fiberglas alt gövde
  Batarya ömrü: 45 saat
  Güç: 8 adet 1,5 volt alkalin pil veya şarj edilebilir batarya paketi.
  Bataryaları çıkartmadan deşarj edebilme fonksiyonu
  Hoparlör
  Arama başlık koruması ve omuz çantası


  Online Sipariş ve Destek Numaraları

  7/24 Destek Hattımız
  0224 233 10 20
  0544 377 1881
  0531 276 1881

  253 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar
  Benzer İlanlar