• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • DETECH EDS PLUS II


  450 EUR
  BURSA / OSMANGAZİ KÜKÜRTLÜ MAH.
  İlan No
  75

  İlan Tarihi
  30-11-2017

  Özellik
  Define Dedektörü

  Marka
  Detech

  engin koray
  Üyelik Tarihi : 09 Kasım 2017
  Kullanıcı Mağazası
  İlan Bursa Mağazası

  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Açıklama

  DETECH EDS PLUS II Metal dedektör cihazları içerisinde yüksek mühendislik abidelerinden birisi olarak karşımıza çıkan DETECH EDS PLUS II , yüksek hassasiyet algılama sistemi sayesinde her zeminde başarılı sonuçların alınmasını sağlamaktadır. Şık tasarım ve ergonomik kullanım yapısıyla arazi tarayıcılarının ideal cihazlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

  Hız ve yüksek algılama

  DETECH EDS altın arama dedektörü özel kılan durumlarda birisi, 14 kHz frekans hızı ve yüksek algılama sistemidir. Bu sayede derinlik fark etmeksizin değerli madenleri tespit edilmesi mümkündür. Bu cihaz sayesinde altın, gümüş, sikke gibi değerli madenleri bulabilmek çok daha kolay!

  Cihaz en son teknolojik çip sistemi ve işlemciye sahiptir. Bu sayede verimliliğini arttırmaktadır. Kolay kullanım yapısı sayesinde ise her arazi tarayıcısı için ideal bir cihazdır. Daha önce bu tür cihazları kullanmamış olan kişiler içinde DETECH EDS modelini kullanmak oldukça basittir.

  Mineral bakımdan yoğun arazilerde tam performans çalışma

  Arazi tarayıcısı olanlar bilirler, mineralli topraklarda doğru sonuçlara ulaşmak çok daha zordur. Bunun için alan tarama cihazının yüksek algılama yeteneğinin olması, aynı zamanda da toprak mineral tabakasının görmemesi gerekir. Ancak bu sistem söz konusu olduğunda doğru bir çalışma mekanizması işler. DETECH EDS define dedektörü, yoğun mineralli toprak üzerinde frekans sistemini ayarlamakta ve en iyi performansı sunacak şekilde sinyal sistemini oluşturmaktadır. Bu sayede arazi tarayıcılarına her zaman en isabetli sonuçları göstermektedir.

  Çöplerde artık kapsamınızda değil

  DETECH EDS cihazı sayesinde çöplerden veya kıymeti olmayan madenlerden de kurtulacaksınız. Bu tür madenleri atlama yeteneğine sahip olan DETECH EDS cihazıyla her şey tam istediğiniz gibi olacak. Hız, kalite, yüksek algılama ve ergonomik yapısıyla birçok arazi tarayıcısının gözdesine ulaşmak için acele edin.

  Bursa Dedektör ile DETECH EDS ulaşmak

  Bursa Dedektör ayrıcalıklarından yararlanarak DETECH EDS cihazına daha uygun fiyata sahip olun. Birbirinden farklı özellikleri ve kaliteli yapısıyla DETECH EDS cihazı uygun ödeme koşullarıyla size sunuluyor.  Online Sipariş ve Destek Numaraları

  7/24 Destek Hattımız
  0224 233 10 20
  0544 377 1881
  0531 276 1881

  999 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar
  Benzer İlanlar