• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • DETECH SSP 5100G


  1,750 EUR
  BURSA / OSMANGAZİ KÜKÜRTLÜ MAH.
  İlan No
  78

  İlan Tarihi
  30-11-2017

  Özellik
  Define Dedektörü

  Marka
  Detech

  engin koray
  Üyelik Tarihi : 09 Kasım 2017
  Kullanıcı Mağazası
  İlan Bursa Mağazası

  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Açıklama

  DETECH SSP 5100G-FD Pulse Dedektör; Dünyanın en çok tercih edilen cihazlarından birisi olan DETECH SSP 5100G-FD şimdi Bursa Dedektör tarafından sunulan avantajlı fiyatlarla Türkiye’de! Sadece yapmanız gereken müşteri hizmetleri birimini aramanız ve sipariş vermenizdir. Bu ürünü sipariş vermeniz için sebep arıyorsanız, aşağıda en iyi özelliklerini sizler için metinledik.

  Hızlı arama özelliği

  Birçok cihazdan daha farklı olarak, aramalarda çok daha hızlı bir şekilde çalışır ve sonuç verir. Bunu mikro işlemcisine ve yüksek frekans hızına bağlayabilirsiniz. Sinyalizasyon sistemi oldukça hassas bir şekilde tasarlanarak, daha iyi sonuçları daha kısa sürelerde vermesi sağlanmıştır. Sizde zaman konusunda sabırsız bir kişiyseniz, DETECH SSP 5100G-FD pulse dedektör sayesinde hedefinize daha kısa zamanda yaklaşabilirsiniz.

  Mineralli topraklarda tam performans

  Bazı cihazlar mineralli toprak yapılarında doğru çalışmazlar. Bunun sebebi mineral tabakasını aşabilecek sinyal sistemlerinin olmaması. Bu sebeple cihazlardan sürekli olarak yanlış ikazlar alabilirsiniz. Buda hedeflerinize ulaşamamanız anlamına geliyor. DETECH SSP 5100G-FD altın arama dedektörü‘nde ise böyle bir durum asla söz konusu değildir. Yüksek algılama yeteneği ve toprak filtreleme özelliği sayesinde her arazide, altından gümüşe, gümüşten bakır, krom ve daha farklı madenlere ulaşabilmeniz mümkündür.

  Kolay kullanım yapısı

  Daha önce alan tarama cihazı kullanmadıysanız, yanlış kullanma kaygınız olabilir. Ancak DETECH SSP 5100G-FD metal dedektörü ile böyle bir kaygı durmanız gerekmez. Çünkü cihazda kolay kullanım prosedürü geçerlidir. Yani komplike bir kullanım ayarı ve sistemi söz konusu değildir. Cihaz otomatik olarak birçok şeyi kendi yapmaktadır. Size düşen sadece power tuşuna basmak ve ekranından sonuçları görmektir.

  Kaliteli gövdeye sahiptir

  Uzun kullanma imkanınızın olduğu DETECH SSP 5100G-FD altın dedektörü, dayanıklı gövdeye sahiptir. Aynı zamanda da hafiftir. Bu nedenle en çok tercih edilen cihazlardan biri durumundadır.

  Şimdi satın alma vakti

  Bursa Dedektör arazi tarayıcıları açısından yenilikleri ortaya koyan bu cihazı en iyi fiyatlarla satışa sunmaktadır. Bizleri arayarak, cihaz konusundaki fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Kolay ödeme avantajlarından yararlanabilirsiniz.


  Online Sipariş ve Destek Numaraları

  7/24 Destek Hattımız
  0224 233 10 20
  0544 377 1881
  0531 276 1881

  269 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar
  Benzer İlanlar